Organisatie

Vanuit Voorburg ondersteunen we het netwerk voor Nederlandse scholen wereldwijd en de Nederlandse afdelingen van de Europese scholen. De adviseurs voor de Nederlandse scholen en de Europese scholen zijn in gelijknamige afdelingen georganiseerd. De medewerkers verantwoordelijk voor communicatie en financiën vormen de staf. De directeur-bestuurder geeft leiding aan de organisatie en onze Raad van Toezicht houdt vanuit de samenleving toezicht op het maatschappelijk resultaat van NOB. 

Benieuwd naar het jaarverslag van 2019? Dat vindt u hier.

 

NOB is sinds 1980 de spil van een wereldwijd netwerk voor Nederlands onderwijs in een internationale context. Ons onderwijs biedt vandaag de dag ruim 14.000 kinderen en jongeren op 200 scholen en onderwijsinstellingen in het buitenland een goede aansluiting op het onderwijssysteem bij een eventuele terugkeer én houvast bij de ontwikkeling van hun wereldburgerschap vanuit hun Nederlandse of Vlaamse wortels. Zo verkrijgen ze het zelfbewustzijn en de communicatieve vaardigheden die de internationaliserende samenleving nu en in de toekomst van hen vraagt, en kunnen ze grenzenloos groeien. Waar ze vandaag ook zijn en morgen naartoe gaan.

Meer weten over het team van NOB? Klik op één van de medewerkers voor meer informatie en contactgegevens

  Liedewij Alting
  HR-adviseur

  liedewij.alting@stichtingnob.nl

  Yvonne Bendermacher-Dekkers
  Adviseur werving en selectie

  yvonne.bendermacher-dekkers@stichtingnob.nl

  Alinda de Beus
  Bestuurlijk adviseur

  alinda.debeus@stichtingnob.nl

  Marlou Bijlhout
  Onderwijsadviseur

  marlou.bijlhout@stichtingnob.nl

  Roosmarijn de Boer
  Bestuurlijk adviseur

  roosmarijn.deboer@stichtingnob.nl

  Linde van den Bosch
  Directeur-bestuurder

  linde.vandenbosch@stichtingnob.nl

  Henny Bruininck
  Financiële administratie

  henny.bruininck@stichtingnob.nl

  Els Duffhues
  Bestuurlijk adviseur

  els.duffhues@stichtingnob.nl

  Barbara van Dorp
  Onderwijsadviseur

  barbara.vandorp@stichtingnob.nl

  Sigrid Goertz
  Secretaresse/HR-assistente

  sigrid.goertz@stichtingnob.nl

  Karen Hazelaar
  Bestuurlijk adviseur

  karen.hazelaar@stichtingnob.nl

  Angelique Hoogstrate
  Onderwijsadviseur

  angelique.hoogstrate@stichtingnob.nl

  Kim Hunink
  Onderwijsadviseur

  kim.hunink@stichtingnob.nl

  Sun de Jong
  Directieassistent/officemanager

  sun.dejong@stichtingnob.nl

  Nasra Juma Shambe
  Secretaresse

  nasra.jumashambe@stichtingnob.nl

  Jessica Kikken
  Bestuurlijk adviseur

  jessica.kikken@stichtingnob.nl

  Michel Kregel
  Bestuurlijk adviseur

  michel.kregel@stichtingnob.nl

  Jochem Kuiper
  Onderwijsadviseur

  jochem.kuiper@stichtingnob.nl

  Laura Muis
  Communicatieadviseur

  laura.muis@stichtingnob.nl

  Nynke Ongena
  Onderwijsadviseur

  nynke.ongena@stichtingnob.nl

  Lisa Prins
  Communicatieadviseur

  lisa.prins@stichtingnob.nl

  Lex van Veen
  Manager bedrijfsvoering

  lex.vanveen@stichtingnob.nl

  Joeri Voogt
  Communicatieadviseur

  joeri.voogt@stichtingnob.nl


VISIE

Moedertaalonderwijs helpt kinderen en jongeren zich optimaal te ontwikkelen, waar ze vandaag ook zijn en morgen naar toe gaan.

MISSIE

Het waarborgen van goed Nederlands onderwijs wereldwijd, door kennis en ervaring te bundelen, ontwikkelen en te vertalen naar inspirerende ondersteuning op maat.



wereldbollen

Raad van Toezicht

De Raad van Toezicht houdt vanuit de samenleving toezicht op het maatschappelijk resultaat van NOB. De Raad bestaat momenteel uit vijf leden.

Lees meer







Bekostiging

NOB voert haar werkzaamheden uit in opdracht van het Ministerie van OCW. De basis hiervoor is de Regeling Stichting Nederlands Onderwijs in het Buitenland.

Lees meer